Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Талановита семикласниця

      Неодноразово ми вже писали про різноманітні досягнення учнів 7-Б класу нашої гімназії в спорті, навчанні, мистецтві тощо. Цього разу хочемо повідомити про яскраву перемогу юної полтавки ЛИФИРЕНКО СОФІЇ.

     Дівчина близько п’яти років професійно займається східними танцями. Постійно бере участь у численних турнірах, змаганнях, фестивалях. Має багато нагород. Ось і нещодавно вона повернулася зі столиці нашої держави, де вперше демонструвала свій талант на Міжнародному конкурсі «The way to the stars». Софія змагалася за першість у трьох танцювальних стилях: межансе (класика), табла (ігровий танок) й шаабі (єгипетський фольклор). Наша гімназистка вразила усіх суддів з України, Росії та Єгипту й вони одноголосно віддали їй перемогу в усіх номінаціях.

      Семикласниця отримала в подарунок медалі, дипломи, солодощі й відвідування майстер-класу, який проводив один із суддів конкурсу – принц Каямер із Єгипту.

      Вітаємо Софію. Пишаємося нею і бажаємо їй у майбутньому не менш яскравих здобутків і перемог!

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.