УРОК ДОБРОТИ «ГУМАННЕ СТАВЛЕННЯ ДО ТВАРИН»

Загальновідомо, що тварини як і будь-які живі істоти, мають відчуття страху, радості, задоволення. Це можна спостерігати під час спілкування з домашніми улюбленцями, ставлення до яких повинне бути гуманним. На жаль, не всі розуміють, що тварини, і не лише домашні, здатні відчувати біль, голод, спрагу. У багатьох цивілізованих країнах ця проблема вирішується шляхом створення притулків для бездомних тварин. Є такі притулки і в нашому місті. І хоча не всі полтавчани є прихильниками таких закладів, все ж ставлення до «братів наших менших» - своєрідний індикатор перевірки на людяність.

11 жовтня відбувся урок доброти у 5-А класі на тему «Гуманне ставлення до тварин». Метою заходу було виховання доброти у дітей,  відповідального ставлення до всього живого. Під час уроку розглядалися такі гострі проблеми як спричинення жорстокості тваринам, недоброзичливе та негуманне до них ставлення. Були обговорені питання уважного, любовного та дбайливого ставлення до тварин, поваги до їхнього життя, сприяння їхньому благу. Учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, з радістю демонстрували в класі їх фото, які принесли із собою до школи. Діти ще раз переконалися в тому, що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них робить наш світ кращим.