«Люди, які прославили мій край»

Багата Україна талановитими людьми, що своєю працею звеличують її! Саме цій темі було присвячено виховний захід «Люди, які прославили мій край» в 1-Г класі Полтавської гімназії №13. Затамувавши подих, вслухалися учні в різнобарв’я досягнень наших земляків, переглядали фото, дивились відео, безупинно ставили запитання, щоб отримати більше інформації та знать про величну діяльність українців. Заняття проходило за номінаціями: «Винахідники», «Видатні жінки України», «Нобелевські лауреати». В класі відбулось обговорення «На кого хочеш бути схожим?», а в кінці діти мали можливість відчути себе видатною постаттю і зобразили на малюнках мрії про свої власні досягнення в будь-якій галузі. Роботи було вивішено на фліпчарт і проведено обговорення «Я прославлю свій край». Діти були зацікавлені, працювали з захопленням та азартом.

Кожен із нас може стати видатним. Потрібно жити, навчатися, розвиватися, не боятися діяти та творити. Майбутнє покоління повинне знати в обличчя своїх героїв, які є гідним прикладом для наслідування!