Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

День Збройних сил України

      6 грудня Україна відзначає День Збройних сил. Цього дня 27 років тому Верховна Рада ухвалила Закон "Про Збройні сили України". А святкування Дня Збройних Сил України парламент запровадив з 1993 року.
      Сухопутні війська, Повітряні сили та Військово-морські сили – основний склад ЗСУ. Та окрім цього до них належать внутрішні війська, державна прикордонна служба та оперативно-рятувальна служба цивільного захисту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 
      Зараз ми – у десятці найпотужніших армій Європи. У світовому рейтингу – на 30 місці. Україна не тільки взялася за переозброєння війська, а й за оснащення та екіпіровку самих військовослужбовців за стандартам НАТО. Проте найголовніше нині в армії – це її склад. Солдати та командири загартовані війною, які довели, що часто просто сила духу здатна змусити відступити навіть добре оснащеного ворога. 
      В актовій залі нашої гімназії пройшов дуже гарний виховний захід для учнів старших класів, присвячений Дню Збройних сил України. Були запрошені військовослужбовці вертолітної бригади , розташованої в м. Полтаві : майор Марманов Олег Олександрович, лейтенант Курелех Наталія Федорівна, старший сержант Куклін Карен Юрійович. Вони розповіли про свою службу в ЗСУ, навели цікаві приклади та історії з життя армійців.  До нас також завітали курсанти ХНУПС зі своїм викладачем підполковником Леоненко Олександром Миколайовичем, доцентом кафедри аеродромного забезпечення. Він розказав про вище згаданий навчальний заклад та курсантське життя. А учні нашої гімназії показали свої вміння у стройовій підготовці, спорядженні магазину автомата Калашнікова , одяганні протигазу на час, виконанні стройової пісні . А також розказали про призначення, будову,  характеристику автомата Калашнікова, малокаліберних гвинтівок ТОЗ-8, ТОЗ-12. А потім було спілкування з військовослужбовцями. Діти подякували гостям та вчителю Главацькому В. І. за змістовний виховний захід.  

            Учительський та учнівський колективи вітають всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України! Українська армія , наші воїни захищають нас щодня!

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2020 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.