Майстер-клас з фізики «Light is Fun»

9 квітня учні 7-А та 7-Б класів  були на майстер-класі “Light is Fun”, що проходив у приміщенні Полтавської обласної бібліотеки. Його проводила Ксенія Мінакова з Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" на виставці "Полтавський абітурієнт".

Досліди не залишили нікого байдужими., діти переконалися, що Фізика це справді Фан!

Учні готувалися до Міжнародного дня світла та знайомилися із основними фізичними законами на простих та цікавих прикладах, відтворили різні оптичні експерименти (та не тільки оптичні), дізналися як світло пов’язане з іншими розділами фізики та про практичне застосування оптичних явищ на прикладі СОНЯЧНИХ ЕЛЕМЕНТІВ та ПРИЛАДІВ НА ЇХ ОСНОВІ, а саме:
- Фізичні природні світлові явища: дисперсія, дифракція;
- Побачили цікаві оптичні ілюзії та явище інтерференції;
- Створили красиві ефекти, пов'язані з утворенням різних видів газових розрядів, за допомогою котушки Тесли;
- Що це таке «Сонячний млин» та як він працює?
- Як рухатися по певній траєкторії, використовуючи закони поглинання світла?!
- Як перетвори світло у електричну енергію та використовувати її…

Дякуємо за гарний захід!