"3D: Думай, Дій, бережи Довкілля"

Питання екологічного стану нашої планети зараз одне з найпріорітетніших у світі. Головна мета людства на сьогодні - докласти всі зусилля задля збереження природи нашої спільної домівки. Щоб цього досягти, треба, перш за все, починати з себе, зі своїх звичок та поглядів. Безумовно, важливо і виховання підростаючого покоління у дусі збереження довкілля.
     Саме тому, учні 1-В класу охоче беруть участь у шкільних, міських та всеукраїнських конкурсах, присвячених питанням екології. Не виключенням став і екологічний конкурс "3D: Думай, Дій, бережи Довкілля". Його мета – звернути увагу школярів на екологічні проблеми країни. Завдання конкурсу розроблені без прив’язки до шкільної програми, тож брати участь може кожен! Діти одержали дипломи перших та других ступенів. Перевірили свої знання про екологічну ситуацію в Україні та світі, дізналися безліч цікавих фактів та зрозуміли, наскільки важливо берегти наш спільний дім – Землю.