Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

РОЗПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР ДЛЯ УЧНІВ 7-9 КЛАСІВ

      12 червня розпочав свою роботу літній мовний табір для учнів 7-9 класів Полтавської гімназії №13 на базі Полтавського національного технічного університу імені Кондратюка (Українсько-Американський та Українсько-Британський центри культурного співробітництва) кафедри іноземної філології та перекладу. Заняття проводяться викладачами кафедри іноземної філології та перекладу, які пройшли стажування Британської Ради у м. Київ та мають відповідні сертифікати про рівень володіння англійською мовою С1: доц. Агейчева А. О. та ст. викл. Гунченко Ю.В. А також залучений волонтер Корпусу Миру США у ПолтНТУ Лінда Барбара Кац.
Учнів чекають не лише захоплюючі уроки, а й різноманітні екскурсії, розваги. 
     Протягом двох тижнів перебування в таборі діти зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, поспілкуватися з іноземними волонтерами та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми діти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, вчитимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших.
      Ласкаво просимо в чарівний світ англійської мови!!!

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2024 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.