Вітаємо переможців шкільної олімпіади з англійської мови серед учнів 7 класів!

10 листопада 2019 року відбудеться ІІ (міський) етап олімпіади з англійської мови серед школярів м.Полтава. Там нашу гімназію представлятимуть учні 8-11 класів.

Під час осінніх канікул шкільний етап олімпіади з англійської мови для 7 класників провели учителі Браташевська Тетяна Борисівна та Цимбал Тетяна Валентинівна.

7-класники з радістю відгукнулись на запрошення на змагання і виконали завдання олімпіади. Щиро вітаємо переможців:

1 місце: Борисенко Поліна та Логощук Софія (7-Б клас)

2 місце: Василенко Катерина (7-Б клас)

3 місце: Катеренчук Вікторія, Гнилицька Аліна (7-Б клас) та Ігнашова Анастасія (7-В клас).

Бажаємо подальших успіхів і перемог також через рік на міському етапі олімпіади!