ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Вітаємо переможців шкільної олімпіади з англійської мови серед учнів 7 класів!

10 листопада 2019 року відбудеться ІІ (міський) етап олімпіади з англійської мови серед школярів м.Полтава. Там нашу гімназію представлятимуть учні 8-11 класів.

Під час осінніх канікул шкільний етап олімпіади з англійської мови для 7 класників провели учителі Браташевська Тетяна Борисівна та Цимбал Тетяна Валентинівна.

7-класники з радістю відгукнулись на запрошення на змагання і виконали завдання олімпіади. Щиро вітаємо переможців:

1 місце: Борисенко Поліна та Логощук Софія (7-Б клас)

2 місце: Василенко Катерина (7-Б клас)

3 місце: Катеренчук Вікторія, Гнилицька Аліна (7-Б клас) та Ігнашова Анастасія (7-В клас).

Бажаємо подальших успіхів і перемог також через рік на міському етапі олімпіади!

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.