Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 н.р.!
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 н.р.!
- Бородай Анастасія, 8-Б клас, диплом 3 ступеня з німецької мови, учитель Ляшенко Оксана Василівна
- Білоус Руслана, 10-В клас, диплом 2 ступеня з німецької мови, учитель Ляшенко Оксана Василівна
- Даценко Денис, 10-В клас, диплом 3 ступеня з німецької мови серед учнів 11 класів, учитель Ляшенко Оксана Василівна
- Сидоренко Михайло, 8-Б клас, диплом 2 ступеня з французької мови, учитель Мар’єнко Олена Олексіївна
- Сочивкина Анастасія, 10-А клас, диплом 1 ступеня з французької мови, учитель Мар’єнко Олена Олексіївна
- Тихонович Надія, 10-А клас, диплом 3 ступеня з французької мови, учитель Максимова Тетяна Олександрівна
- Михида Діана, 10-А клас, диплом 3 ступеня з французької мови серед учнів 11 класів, учитель Мар’єнко Олена Олексіївна
- Грунтенко Дар’я, 10-А клас, диплом 2 ступеня з французької мови серед учнів 11 класів, учитель Максимова Тетяна Олександрівна
- Пустяк Ірина, 9-А клас, диплом 3 ступеня з географії, учитель Зубко Олександр Анатолійович
- Харитенко Тетяна, 10-А клас, диплом 3 ступеня з географії, учитель Литвиненко Тамара Леонідівна
- Кечеджі Наталія, 11-А клас, диплом 2 ступеня з географії, учитель Литвиненко Тамара Леонідівна
- Тихонович Надія, 10-А клас, диплом 3 ступеня з російської мови, учитель Білокінь Антоніна Степанівна
- Карпенко Анна, 11-Б клас, диплом 3 ступеня з російської мови, учитель Оверчук Іраїда Володимирівна
- Коваль Микола, 9-А клас, диплом 3 ступеня з біології, учитель Плетньова Анна Василівна
- Берегових Софія, 7-А клас, диплом 3 ступеня з математики, учитель Євтушенко Ольга Василівна
- Жаботинська Софія, 8-А клас, диплом 3 ступеня з математики, учитель Шершньова Олена Анатоліївна
- Коваль Микола, 9-А клас, диплом 3 ступеня з математики, учитель Шершньова Олена Анатоліївна
- Кечеджі Наталія, 11-А клас, диплом 2 ступеня з математики, учитель Дордіна Ольга Вікторівна
- Нестеренко Анна, 9-В клас, диплом 3 ступеня з англійської мови, учитель Богдан Лариса Віталіївна
- Питько Ілля, 9-А клас, диплом 3 ступеня з англійської мови, учитель Падалка Ірина Сергіївна
- Баклицька Софія, 10-А клас, диплом 3 ступеня з англійської мови, учитель Падалка Ірина Сергіївна
- Лизенко Дарина, 11-А клас, диплом 2 ступеня з англійської мови, учитель Богдан Лариса Віталіївна
- Коваль Микола, 9-А клас, диплом 2 ступеня з інформатики, учитель Пилюк Світлана Сильвестрівна
- Питько Ілля, 9-А клас, диплом 1 ступеня з правознавства, учитель Панкєєва Жанна Миколаївна
- Лизенко Дарина, 11-А клас, диплом 2 ступеня з правознавства, учитель Панкєєва Жанна Миколаївна
- Топоркова Діана, 10-В клас, диплом 3 ступеня з правознавства, учитель Панкєєва Жанна Миколаївна
- Самсоненко Олександра, 8-А клас, диплом 3 ступеня з історії, учитель Мироненко Марина Ігорівна
- Тимощук Дмитро, 9-А клас, диплом 2 ступеня з інформаційних технологій, учитель Пилюк Світлана Сильвестрівна.
- Нех Тарас, 10-В клас, диплом 2 ступеня з інформаційних технологій, учитель Крайнєва Тетяна Василівна
- Левченко Дмитро, 11-А клас, диплом 3 ступеня з інформаційних технологій, учитель Крайнєва Тетяна Василівна
- Берегових Софія, 7-А клас, диплом 3 ступеня з української мови та літератури, учитель Манюненко Вікторія Петрівна
- Лифиренко Софія, 8-Б клас, диплом 3 ступеня з української мови та літератури, учитель Манюненко Вікторія Петрівна
- Тихонович Надія, 10-А клас, диплом 3 ступеня з хімії, учитель Хурса Юлія Петрівна
- Олексенко Іван, 8-Б клас, диплом 2 ступеня з трудового навчання, учитель Чичкало Віталій Іванович
- Москаленко Даниїл, 10-В клас, диплом 3 ступеня з трудового навчання, учитель Чичкало Віталій ІвановичБажаємо подальших успіхів та перемог!!!