Увага! Призупинення занять!

Згідно з наказом управління освіти №248 від 10.02.2020 р. у зв’язку з перевищенням рівня захворюваності учнів закладів загальної середньої освіти м. Полтави комунальної форми власності, з метою збереження здоров’я дітей, дотримання вимог санітарного законодавства України щодо організації освітнього процесу,  на виконання рішення Міської надзвичайної протиепідемічної комісії виконавчого комітету Полтавської міської ради від 29.01.2020р. «Про епідемічну ситуацію та заходи профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними інфекціями в епідсезон 2019-2020 років»

тимчасово призупинити заняття з 11.02.2020 по 16.02.2020 (6 календарних днів) у закладах загальної середньої та позашкільної освіти.