В і т а є м о з п е р е м о г о ю!

Днями в Одесі відбувся всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Winter Stars». У змаганнях брала участь і учениця нашої гімназії.

Хочемо привітати ученицю 8-В класу, Анастасію Палюк з 2 місцем на змаганні,  вправи з обручем і булавами. Настя займається художньою гімнастикою з 5 років. Відвідує ДЮСШ №4. За цей час спортсменка одержала багато медалей, дипломів, перемог.

Пишаємось нашою гімназисткою! Настя, бажаємо  тобі міцного здоров’я та подальших, високих досягнень!