Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

[email protected]

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

«Маска» продовжує вражати

Тільки-но ми писали про перемогу нашого театрального гуртка на міському фестивалі-конкурсі театральних колективів, як іще одна приємна новина не змусила себе довго чекати. Масківчани на чолі зі своїм керівником Манюненко Вікторією Петрівною здобули чергову перемогу. Цього разу на традиційному конкурсі еко-театрів. Гуртківці представили на розсуд журі виставу «У пошуках вакцини», що була спрямована на розкриття теми боротьби всього світу з пандемією коронавірусу.

Маленький хлопчик Євгенко, роль якого грав наймолодший учасник колективу Манюненко Євген (2-Г клас), дізнавшись про хворобу матусі, вирушає на пошуки вакцини, що дасть можливість йому врятувати неньку. Самостійно йому не впоратися із цим завданням, тому  на допомогу приходить Добра Казкарка, у яку чудово перевтілилася Шкурат Вероніка (9-Б клас). Хлопчик мандрує світом, шукаючи диво-ліки, і на своєму шляху зустрічає представників різних континентів: аборигенів із Північного полюсу – Близнюк Аліну та Левченко Анастасію (9-Б клас), дикунів із Австралії – Алтухову Вікторію та Суходольську Оксану (9-Б клас), бабцю-віщунку з Америки – Кучер Єлизавету  (8-А клас), самотнього мандрівника – Сидоренка Михайла (9-Б клас) і сільських жителів Олексенка Івана (9-Б клас), Скрипник Анну (9-Б клас) та Хоменко Ангеліну (8-А клас), що мешкають у Європі. Ніхто з них не знав, де шукати вакцину, і лише царівна Хіоанна зі Сходу, роль якої вражаюче зіграла  Лифиренко Софія (9-Б клас) змогла допомогти Євгенкові. Вона дала хлопчині заповітні ліки. Турботливий синок поспішив до матусі, не забуваючи поділитися вакциною з усіма, кого зустрічав на своєму шляху. Євгенко врятував неньку, а також допоміг іншим. Він змінив власну історію, сам  того не розуміючи.

Вистава масківчан не залишила байдужими членів журі, і наші гімназисти змогли вибороти почесне ІІ місце в цьому конкурсі. Укотре радіємо перемогам наших дітей та їхніх педагогів. Так тримати! Крокуйте впевнено до нових висот! Бажаємо вам і в подальшому не менш яскравих здобутків. 

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
[email protected]

Авторські права 2021 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.