Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

13 ГІМНАЗІЯ МАЄ ТАЛАНТ!

Інтерв’ю вихованки гуртка «Школа журналістики» Ангеліни Хоменко зі своєю талановитою однокласницею Софією Берегових, яка займається малюванням ?️?

?- Привіт, Софіє! Вирішила поговорити про твоє захоплення! Протягом якого часу ти малюєш?
?- Привіт, Ангеліно! Мені 13 років. Я малюю впродовж 7 років.
? - А чому ти вирішила займатися саме малюванням?
? - Тому що подобалося малювати і в мене гарно виходило.
? - У якій техніці ти зазвичай малюєш і чим?
? - Я малюю у багатьох техніках. Найулюбленіша - графіка та акварельний живопис. Зазвичай роботи виконую ручкою та аквареллю.
?- Де ти черпаєш натхнення для своїх робіт, про що саме малюєш?
? - У мене з'являється натхнення, коли на вулиці світить сонце і гарна погода. Малюю я зазвичай у художній школі, виконуючи різноманітні завдання.
? - В яких конкурсах брала участь і які місця посідала?
? - Щороку художня школа пропонує своїм вихованцям подавати малюнки на різноманітні конкурси. Зокрема, це обов'язкові конкурси Миколи Гоголя і Лесі Українки. Але призові місця мені ще не "піддавалися".
? - Малювання - це твоє хобі чи ти професійно займаєшся цим?
? - Малюванням я займаюся професійно у художній школі.
? - Малювання - це дар чи ці уміння й навички можна набути?
? - Я думаю, що 50/50. Звичайно, у малюванні, як і в спорті, у когось виходить, у когось ні. Але якщо у тебе є дар, то його потрібно розвивати і без постійної практики не обійтися.
? - Що ти робиш зі своїми картинами?
? - Найкращі картини художня школа забирає на конкурси, але якщо віддає, то вони висять у мене всюди у квартирі. Також я їх постійно дарую рідним. Інші роботи знаходяться в спеціальний коробці.
?- Чи хотіла ти в майбутньому пов'язати свою професію з малюванням?
? - Чесно кажучи, я ще не визначилась із професією, але з практики знаю, що художник, дизайнер - складні професії, тому я ще вагаюсь.
? - Хто подобається тобі з художників, чиєю творчістю, можливо, захоплюєшся?
? - Люблю "лазити" на платформі Pinterest і дивитися там картини, надихатися ними, але за конкретними художниками не стежу.
? - Чим для тебе є малювання?
? - Це улюблена справа, від якої я отримую великий спектр емоцій. Мої роботи приносять мені неабияке натхнення.
І наостанок 5 бліцпитань.
?- Країна або місто, в якому б ти жила, якби не Україна?
- Не знаю, ніде ще не була. Але якщо в Україні ??, то десь біля моря ? або в Карпатах⛰️.
?- Остання гарна книга, яку ти прочитала?
?️- Зараз читаю "Хроніки Нарнії", що було до неї не пам'ятаю.
??- Музика, від якої ти кайфуєш?
- Мої вподобання постійно змінюються. Зараз український поп.
??️?- Книга, яку ти б хотіла ілюструвати?
- Кожну книгу, яку я читаю, моя фантазія ілюструє.
?- Місце, де тобі добре?
- Це мій дім, у колі родини.

{gallery}https://www.flickr.com/photos/190403326@N02/?{/gallery}