Шийте торбинки, змінюйте світ на краще та вигравайте призи!

Шийте торбинки, змінюйте світ на краще та вигравайте призи! Всеукраїнський проєкт «Мішечок» запрошує стати частиною руху з поширення доступних екологічних рішень. Мета – сформувати звичку користуватись багаторазовими торбинками в побуті. Генеральним партнером ініціативи виступає компанія Pepsico – один з найбільших виробників готових до вживання продуктів та напоїв в Україні.У межах проєкту відбудеться конкурс серед учнівської молоді, шкіл та позашкільних навчальних закладах з індивідуальними та колективними номінаціями. Головний подарунок отримає школа, учні якої пошиють найбільшу кількість мішечків, – принтер для сублімаційного друку.Переможців оголосять 12 травня 2021 року.