ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Шийте торбинки, змінюйте світ на краще та вигравайте призи!

Шийте торбинки, змінюйте світ на краще та вигравайте призи! Всеукраїнський проєкт «Мішечок» запрошує стати частиною руху з поширення доступних екологічних рішень. Мета – сформувати звичку користуватись багаторазовими торбинками в побуті. Генеральним партнером ініціативи виступає компанія Pepsico – один з найбільших виробників готових до вживання продуктів та напоїв в Україні.У межах проєкту відбудеться конкурс серед учнівської молоді, шкіл та позашкільних навчальних закладах з індивідуальними та колективними номінаціями. Головний подарунок отримає школа, учні якої пошиють найбільшу кількість мішечків, – принтер для сублімаційного друку.Переможців оголосять 12 травня 2021 року.

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977

Авторські права 2021 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.