ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Тетяна Давидова розповідає про вокальне захоплення

13 ГІМНАЗІЯ МАЄ ТАЛАНТ 😉😊👌
Вокалом 🎼🎵🎶 учениця 7-А класу Таня Давидова займається протягом 7️⃣ років. Хто ж підштовхнув її на це, розповідає:
🎤 – Історія насправді дуже цікава. Одного разу моя мама побачила оголошення про існування вокального гуртка і запропонувала мені спробувати. Я погодилася. Ми прийшли туди. Мені настільки сподобалось, що я почала ходити на заняття, і розвивати свої вокальні навички.
Таня займається естрадним вокалом 🎼🎵🎶. Звісно, пробувала й народний, але з її розповідей, естрадний вокал подобається більше. Її нагороди:
🎤 – За ці сім років я отримала багато нагород, зокрема, дипломів, проте найвизначнішою було переможне 🥉 місце на конкурсі, де я виступала зі своїми подругами у тріо.
Таня розповідає, що складності у вокалі ніякої немає, просто потрібно регулярно тренуватися. Щоб підтримувати свій голос у тонусі, вона тренується кожен день, адже хоче співати все краще й краще. Мені стало цікаво, чи хоче вона пов’язати з вокалом свою майбутню професію. 🎤- Дійсно, в дитинстві я хотіла стати співачкою, але зараз займаюся вокалом через те, що це моє хобі. Хоча хто знає, може через декілька років ви почуєте мою першу пісню, яка стане початком кар’єри 😊😉
Наостанок Таня розповіла про свій тренувальний день:
🎤 – Зазвичай свій тренувальний день я розпочинаю з розминки, а саме роблю дихальні та голосові вправи. Потім зазвичай співаю декілька пісень і повторюю це саме наступного дня. Таким чином зберігаю свій голос у тонусі.
Бажаємо Тані здійснення її мрій! 💜
Авторка інтерв’ю: учениця 7-А класу Анастасія Говтвяниця.

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977

Авторські права 2021 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.