Результати ХІІ Регіонального конкурсу творчих учнівських робіт "Допис у газету"

Друзі, раді поділитися з вами результатами ХІІ Регіонального конкурсу творчих учнівських робіт "Допис у газету".
У категорії «Інтерв’ю» перше місце в конкурсі посів учень 9-Б класу Михайло Сидоренко.
Третє місце – учениця 8-А класу Ангеліна Хоменко.
         Спеціальні номінації:
«Популяризація спортивного життя Полтавщини»учениця 7-А класу Анастасія Говтвяниця.
«За популяризацію здорового способу життя»учениця 7-Б класу Богдана Гречана.
Оргкомітет конкурсу «Допис у газету» висловлює подяку учителям-консультантам за підготовку учнів та допомогу у створені творчих проєктів: Ользі Михайлівні Боцулі та Анастасії Миколаівні Мусієнко.
         Для довідки:
Упродовж дванадцяти років кафедра журналістики ПНПУ до Дня журналіста України проводить регіональний конкурс учнівських творчих робіт «Допис у газету». Конкурсна комісія розглядає твори різних жанрів (репортаж, інтерв’ю, есе, нарис, стаття) в межах чітко окресленої тематики: «Я, моя родина, друзі», «Життя нашої школи», «Моя мала Батьківщина», «Люди, які мене оточують», «Сучасні технології», «Наше дозвілля». Цьогоріч оргкомітет отримав 45 проєктів від учнів навчальних закладів різних типів, а також медіаосвітніх та журналістських гуртків з Полтави, Кременчука, Кобеляк, Лубен, Хоролу, Гадяча.