Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

На війні з росією загинув захисник України, випускник нашого ліцею Луговий Микита.

На глянцевій сторінці фотоальбому серед облич однокласників вирізняється своєю неймовірно щирою посмішкою Микита. Посмішкою і вогником в очах. А, можливо, то вже не вогник, а полум'я мрії: він дуже хотів стати військовим. Навіть в дружніх розмовах з однокласниками Микита без упину розповідав, що обов'язково стане офіцером Збройних Сил України. Тому впевнено зробив перший крок - вступив у 2017 році до Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка. По закінченню ліцею служив у Полтаві. Але війна внесла корективи в плани і мрії багатьох.
Загинув Микита під час звільнення ЗСУ села Малинівки Гуляйпільського району
Запорізької області від російських окупантів.
Завжди веселий, з почуттям гумору, був душею класу .Саме таким і залишиться в наших серцях! Минатимуть роки, за парти сідатимуть нові учні, в альбомах з'являтимуться свіжі шкільні світлини, і тільки погляд Микити із вогником мрії горітиме вічно в наших серцях. Вічна пам'ять нашому герою! Слава Україні!

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2022 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.