Бронежилет власним коштом придбав наш ліцеїст Олексій!

Під час такого важкого становища в Україні українські діти роблять неймовірні речі.

Вони є джерелом натхнення, відваги та сили духу. Дивлячись, що роблять учні, чітко усвідомлюєш, наскільки наше нове покоління незламне, сильне морально і духовно. І зараз вони показують усьому світу, наскільки сильно треба любити свою країну

Учень нашого ліцею придбав та особисто передав українському захисникові сучасний армійський бронежилет із сертифікатом 5-го класу захисту

Ще місяць тому школяр Олексій мріяв придбати хоча б один бронежилет для українського воїна. Завдяки оголошенню у своєму телеграм-каналі він швидко назбирав необхідну суму Ба більше, перерахованих коштів виявилося навіть більше, ніж очікував юнак.

Хлопчик вже на другий день війни створив свій власний телеграм канал, який досить вдало запрацював. Спроба виявилася досить вдалою. І тоді Олексій зрозумів, що може зробити ще більше, щоб допомогти нашим захисникам. Вирішив спробувати свої сили та особисто зібрати кошти, аби придбати бронежилет для військовослужбовця. Опублікував такий заклик у своєму телеграм-каналі. Усі вісім тисяч підписників активно долучилися до цієї акції, і за один місяць вдалося назбирати необхідну суму. Також Олексій вирішив, що цю допомогу особисто вручить військовому, який колись навчався в його школі, а нині боронить наші кордони.

Через командира одного з десантно-штурмових підрозділів вдалося знайти випускника ліцею, де навчається Олексій. Ним виявився солдат Дмитро Агарков, який тривалий час виконував бойові завдання на передових рубежах, а наразі проходить реабілітацію після кількох контузій та поранення. Після лікування солдат планує і надалі захищати країну.

Олексій дуже хвилювався перед врученням, адже мав подарувати придбану допомогу на плацу перед строєм усього особового складу.

Окрім бронежилета, на зібрані кошти хлопець придбав кілька портативних засобів зв’язку та турнікети. Також військовим він передав обереги, дитячі патріотичні малюнки та смаколики.

Командування військової частини від усього особового складу подякувало юнаку та його мамі за підтримку. Зі свого боку Олексій зазначив, що на досягнутому не зупинятиметься і незабаром організує нову акцію допомоги для військовослужбовців. Наступна мета – придбати дрон

Надзвичайно пишаємося нашими ліцеїстами!

Ви - наша гордість!

Докладніше https://armyinform.com.ua/.../poltavskyj-shkolyar.../