Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

Пишаємося нашим випускником

Як і обіцяли раніше, починаємо цикл постів про учасників нашого благодійного концерту. Назвімо його "ТОП Ліцею #13"

Михайло Сидоренко - випускник ліцею 2023 року, але його шляхи з навчальним закладом не розходяться (віримо, що він повернеться до нас учителем французької мови😉). На нашому благодійному концерті Михайло був не тільки ведучим, а й вокалістом, виступав у дуеті з вчителем.

Активний, креативний, творчий правдолюб. Жоден "кіпіш" не проходить без нього. В останні роки навчання Михайло був незмінним ведучим різних заходів, а ще - співав і навіть трохи танцював. Не можна не згадати його наукову діяльність. Михайло представляв ліцей на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт МАН, де, до речі, посів 2 місце в секції "Французька мова". Він переможець олімпіад з французької мови, не одноразово здобував перші місця в літературних конкурсах.

Зараз Михайло навчається в Київському національному лінгвістичному університеті на факультеті романської філології і перекладу за спеціальністю "Філолог. Французька мова та література. Англійська мова". Попри навчання в Києві, він продовжує бути представником Молодіжної ради Полтавської обласної ради.

Пишаємось!

Дивитися відео 1

Дивитися відео 2

Дивитися відео 3

 

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2024 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.