Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

Веселі Старти

Сьогодні, 15 лютого 2024 року в стінах ліцею №13 "Успіх",відбулися захоплюючі «Веселі старти» для учнів 7-х класів. У цьому заході взяли участь п'ять класів, що створило особливу атмосферу змагань та співтовариства.
Учасники змагалися у різноманітних конкурсах, включаючи біг, стрибки, естафети та інші цікаві вправи. Кожен клас продемонстрував свою витримку, спритність та командний дух, намагаючись вибороти перемогу.
Не лише переможці, але й усі учасники отримали порцію позитивних емоцій та вражень, підтримали один одного та виявили справжнє спортивне захоплення. Важливою складовою події було не лише змагання, але й підтримка та взаємопідтримка між учасниками, що сприяло формуванню дружніх стосунків та командного духу.
Організатори заходу відзначили високий рівень підготовки та активну участь учнів, підкресливши важливість спорту у житті кожної людини. Веселі старти стали чудовим способом не лише для розваги та розвитку фізичних здібностей, але й для підтримки дружніх стосунків та співробітництва серед учнів.
Захоплюючі спортивні змагання у ліцеї №13 "Успіх" виявилися вдалим івентом, що запам'ятається учням на довгі роки та залишить позитивні спогади. Нехай такі події стануть традицією та сприяють зміцненню спортивного духу та дружби серед учнів!

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2024 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.