7 вересня

7 вересня 2018 року учениця 10-А класу Полтавської гімназії №13, активний член правового гуртка «Правознавець», Кондратьєва Єлизавета відвідала фест «ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА ДЛЯ ПОКОЛІННЯ «Z»

На ньому об’єднались організації міста з розвитку дітей та колишні учасники подібних проектів. Вони розповідали як створювати власні проекти та реалізувати їх, вчили писати мотиваційні листи, проводили тренінги та майстер-класи. У фесті взяли участь 80 найактивніших дітей з усієї Полтавщини.

Проведений захід дав величезний поштовх до освіти в цілому, оскільки на майстер-класах розповідали про «інструменти» для ефективного навчання: тайм-менеджмент, скрайбінг, ейдетику, створенню та написанню власного проекту.  Захід виявився дуже цікавим, і я сподіваюся, що здобута тут практика допоможе мені у подальшому навчанні.

«Агенти змін. Діти» та інші організації для активних підлітків 13-16 років, що мають бажання засновувати і розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, у майбутньому проводять конкурс, у якому всі бажаючі можуть взяти участь. Якщо ти маєш власний проект щодо розвитку свого міста чи села, заповнюй анкету та чекай на відповідь. З умовами реєстрації можна ознайомитися на сайті «Ейдос».