Зачаровані професіями

Хто на світі найголовніший,
Самий добрий, самий славний?
Хто він?
Як його звуть?
Ну, звичайно, це праця!
Бо за все, що створене для нас,
Ми вдячні людям.
Прийде час, настане час – і ми будемо працювати!
           Учні 1-А класу відвідали свято «зачаровані професіями».
Підготовка підростаючого покоління до життя, до праці в народному господарстві країни – головна мета нашого майбутнього. З ранніх років життя дитини маємо організувати так, щоб воно було засобом виховання працьовитості.
           Найважливіше – виховати позитивне ставлення до будь-якої праці (розумової, фізичної, естетичної), до праці для інших людей.
З раннього дитинства хлопчиків і дівчаток треба залучати до трудової участі в житті своєї родини.
          Маленькі пожежники, поліцейські, кондитери, провізори, вчителі, лікарі, художники, перукарі виконували завдання із захопленням та відповідальністю за задане і поставлене завдання, за що отримували заробітну платню, яку потім «перетворили» на солодощі. Діти веселі та радісні поверталися додому.