Акція "Подаруй людям посмішку!"

5 жовтня в усьому світі відзначається Всесвітній день посмішки (World Smile Day). Це, на диво, досить старе торжество, яке з'явилося ще в 1963 році. Всесвітній день посмішки щорічно відзначається у першу п'ятницю жовтня.
          За таке прекрасне свято ми повинні бути вдячні американському художнику Харві Беллу. Напевно, мало хто про нього чув, адже його творчість не була дуже цікавою для людей мистецтва і критиків. Але безсмертя цей художник отримав завдяки досить цікавому випадку, через який і з'явився Всесвітній день посмішки.
           На піку його кар'єри, до нього звернулася страхова компанія "State Mutual Life Assurance Cos. of America", щоб він вигадав візитки для них. Харві трудився над цим досить довго, і, як здалося, нічого особливо цікавого не зробив. Просто усміхнене жовте обличчя. Але, як виявилося, незабаром, ці візитки отримали величезну популярність, і буквально через кілька тижнів їх друкували величезними партіями. До речі, сам Харві отримав за свою роботу пів сотні доларів.
І зовсім скоро цей символ з'явився і на футболках, чашках, листівках, конвертах. Практично скрізь, де це можливо. Але саме свято Всесвітній день посмішки з'явилося значно пізніше. Тільки в 1999 році. Тоді, це свято відзначили 1 жовтня і саме з ініціативи того самого Харві Белла. З того року Всесвітній день посмішок став одним із найрадісніших свят у році.
           Учні 3-А класу, разом з учителем,  Балабас Валентиною Володимирівною, також вирішили відзначити цей чудовий день, і провести акцію "Подаруй людям посмішку!" Хлопчики та дівчатка із задоволенням вітали зі святом  вчителів та працівників нашої гімназії, дарували їм чудові посмішки, які одразу піднімали настрій усім навколо. Але бажання дітей ділитися добром і позитивом було настільки великим, що не втримувалося стінами закладу, тому учні, створивши "живий коридор", під веселі мелодії вітали з Днем Посмішки усіх перехожих біля двору нашої школи. Цікаво було спостерігати за реакцією людей, коли вони отримували "посмішки", а ще приємніше було бачити задоволені обличчя учнів 3-А класу, які раділи від того, що зробили світ трішечки добрішим...