НУШ за новим стандартом у Полтавській гімназії № 13

Ось і стартувала НУШ у Полтавській гімназії № 13. У шестирічок відбувається поступовий перехід від знаннєвої школи до школи компетентностей.

Перший місяць навчання для дітей та педагогів, які працюють за новим Державним стандартом з 2018 навчального року, промайнув непомітно швидко. У першокласників є величезне бажання відвідувати свій рідний клас та гімназію, пізнавати навколишній світ та досліджувати його.

Діти охоче працюють в парах, групах, беруть участь у різноманітних конкурсах, естафетах, складають LEGO, вивчають живу і неживу природу, знаходять нових друзів, вивчають казковий світ через інсценування.

На уроках використовується SMART-дошка, інтернет ресурси, діти поринають у світ мультиплікаційних розповідей.

А під час перерви малеча відпочиває, грає на килимках, в «Twister», вивчає англійський алфавіт за допомогою ABC-змійки.

Так  насичено і по-новому, виконуючи щоденні рутини, діти, разом з їх класними керівниками та вчителями англійської мови, фізичного виховання, музичного мистецтва, хореографом маленькими кроками наближаються до великої мети, готуючи громадян свого суспільства.

А попереду в усіх шкільних починаннях і реформах – учитель!

З  Днем учителя Вас, колеги! Творчості, натхнення та креативу!