ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Миргородські пригоди 3-А та 3-В класу

Мабуть, немає жодної людини, яка б не любила подорожувати, відкривати для себе нові місця та захоплюватися цікавими пам'ятками архітектури, природніми багатствами та красою навколишнього середовища своєї Батьківщини. Винятком не є і учні 3-А та 3-В класу, які разом з учителями продовжують вивчати історію Полтавщини, подорожуючи видатними містами та селами нашого краю. Цього разу діти побували на мальовничій землі Миргорода, де милувалися його парками, курортними зонами, цікавими пам'ятниками, а ще мали змогу спробувати тутешню воду, яка славиться своїми лікувальними властивостями.
   З величезним задоволенням хлопчики та дівчатка відвідали ще й Дібрівський кінний завод, який є одним з найдавніших та найбільших центрів розведення рисистих коней в Україні. З захопленням діти каталися на конях, спостерігали за ними та фотографувалися.
     Дивлячись на задоволені обличчя наших учнів вкінці дня, з впевненістю можна сказати, що подорож вдалася! Миргородський край подарував дітям дуже багато цікавого, корисного та незабутнього! Сюди хочеться повернутися...і не раз!

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2018 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.