Миргородські пригоди 3-А та 3-В класу

Мабуть, немає жодної людини, яка б не любила подорожувати, відкривати для себе нові місця та захоплюватися цікавими пам'ятками архітектури, природніми багатствами та красою навколишнього середовища своєї Батьківщини. Винятком не є і учні 3-А та 3-В класу, які разом з учителями продовжують вивчати історію Полтавщини, подорожуючи видатними містами та селами нашого краю. Цього разу діти побували на мальовничій землі Миргорода, де милувалися його парками, курортними зонами, цікавими пам'ятниками, а ще мали змогу спробувати тутешню воду, яка славиться своїми лікувальними властивостями.
   З величезним задоволенням хлопчики та дівчатка відвідали ще й Дібрівський кінний завод, який є одним з найдавніших та найбільших центрів розведення рисистих коней в Україні. З захопленням діти каталися на конях, спостерігали за ними та фотографувалися.
     Дивлячись на задоволені обличчя наших учнів вкінці дня, з впевненістю можна сказати, що подорож вдалася! Миргородський край подарував дітям дуже багато цікавого, корисного та незабутнього! Сюди хочеться повернутися...і не раз!