У кріпкому тілі – козачий дух!

Свято Покрова – свято Дня українського козацтва – у серцях людей завжди пробуджує найкращі асоціації та найсвітліші думки, адже ми всі якоюсь мірою козаки, у всіх нас в душах  живе жага до перемоги  та сила, що веде нас вперед!  Ось така любов до перемоги і кращих українських традицій і стала причиною організації і проведення у нашій гімназії 12 жовтня командно-спортивного свята «Козацькі розваги», в яких взяли участь учні 10-11 класів. Проте, як нам відомо  у цьому навчальному закладі самих козаків, тобто хлопців,  обмаль. Тому організатори вирішили залучити до справи прекрасну стать людства –дівчат. Було дуже багато різноманітних цікавих конкурсів  на спритність  і рівновагу . Свято вдалося на славу! У цій  атмосфері  азарту і веселого сміху народжувались  нові  таланти, відчувався  дух  згуртованості  і дружби. Також на святі пролунало чарівне акапельне звучання  гімну у виконанні Мамонтової Яни (учениця 10-Б класу).

У підсумку, перше почесне місце посів 10-А клас, друге – 11-А та 11-Б, третє місце – 10-Б клас. Проведене свято ще раз підкреслило, що козацькому роду не буде переводу!