Шоколадні пригоди 7-Б класу

Не втомлюються завжди активні учні 7-Б класу нашої гімназії пізнавати раніше невідоме, здобувати нові знання й навички, втілювати цікаві ідеї в життя.

Ось і цього разу діти з радістю погодилися відвідати черговий майстер-клас, який запропонувала їм класний керівник Манюненко Вікторія Петрівна. Побували дівчата і хлопці 10 жовтня нинішнього року в Полтавському коледжі харчових технологій, де побачили чимало цікавого й корисного.

Спочатку для семикласників провели коротеньку екскурсію навчальним закладом, розповіли про основні напрямки діяльності коледжу, ознайомили з новітніми технологіями, що використовуються під час робочого процесу. Потім для хлопців був проведений майстер-клас із догляду за комп’ютером. Нинішні студенти, а в майбутньому спеціалісти з комп’ютерно-інтегрованих технологій розповіли юним полтавцям, як у домашніх умовах розібрати й почистити ноутбук, як усунути дрібні неполадки і які можна використати при цьому речі повсякденного вжитку, коли не маєш під рукою потрібних інструментів. Семикласники, що, мабуть, все знають про комп’ютери з дитинства, і не сподівалися, що стільки цікавого ще можна зробити зі своїм ПК (удома, уже після майстер-класу, не один учень спробував зробити те, що побачив під час заняття).

А дівчата у цей час чаклували над виготовленням шоколадних прикрас для тортів. Прослухавши розповідь про технологію виготовлення смаколиків, вони одразу розпочали творити власні «кулінарні шедеври». Дуже майстерними й ефектними виглядали шоколадні метелики, серця, квіти, листочки, зірки та інші вироби, що їх готували юні господарочки.

Хлопці, що згодом приєдналися до своїх однокласниць, також змогли спробувати себе в ролі творців десертів.

Кожен семикласник залишився задоволеним побаченим, почутим і виготовленим. Усі діти понесли свої шоколадні вироби рідним, щоб пригостити. І вже чекають наступної зустрічі, адже класний керівник готує для них чергову мандрівку. Тож далі буде…