«Козацькому роду – нема переводу»
Учні 5-В, 5-Г, 5-Д класів зібралися в актовій залі гімназії , щоб відсвяткувати День захисника України. Ми, вдячні нащадки, хочемо схилити голови перед нашими батьками та дідами, які виявили високе почуття патріотизму, національної гідності, мужність, жертовність та героїзм у боротьбі за незалежність Батьківщини.
День захисника України – це свято нескорених, свідомих громадян, яким небайдужа доля рідної країни, які своєю професійною діяльністю, волонтерською роботою захищають рідну державу. Це свято кожного з нас.
Учні нашого навчального закладу - майбутні захисники рідної землі. Немає жодного хлопця, який би не мріяв стати мужнім, хоробрим, надійним захисником.Тож вшануймо пам’ять наших предків, покажемо, що ми гідні називатися їхніми нащадками. А для цього проведемо змагання між учнями 5-В, 5-Г, 5-Д класів та виявимо, хто з них найспритніший та найсильніший.
Тож нехай наше свято «Козацькому роду – нема переводу» ще раз підтвердить силу і звитягу, бойовий дух і козацьке багатство, мудрість і розум, мужність і щедрість, творчість та гумор нашого талановитого народу.
Усі конкурси позаду. Підсумки змагань підведені. Усі учасники змагань намагалися бути спритними та сміливими, як наші славні предки – козаки запорозькі.
Козацькі забави – не лише розваги, завдяки таким конкурсам у школярів загартовується командний дух, взаємопідтримка за будь-яких обставин, пошана до історії народу, її звичаїв і традицій. Будьмо гідними козацької слави!
Тож бажаємо всім міцного здоров’я, родинного благополуччя, незламної віри, успіхів. Нехай Пресвята Богородиця накриє Нас своїм Покровом! Нехай завжди під ногами буде українська земля, а над головою – мирне українське небо.
-
Click to enlarge image Click to enlarge image
-
Click to enlarge image Click to enlarge image
-
Click to enlarge image Click to enlarge image
-
Click to enlarge image Click to enlarge image
-
Click to enlarge image Click to enlarge image
https://sch13.pl.ua/diyalnist/pages/244-kozatskomu-rodu-nema-perevodu#sigProId553cf92b89