Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Одеські канікули наших гімназистів

      Незабутній уікенд в Одесі провели учні 7-Б та 8-В класів нашої гімназії на чолі зі своїми класними керівниками Манюненко В.П. та Богдан Л.В. Довго чекали діти на цю поїздку, і ось вона відбулася.

      Якщо, кажуть, театр починається з вішалки, то Одеса – з  Дерибасівської. Тому відразу після приїзду юні полтавці вирушили на прогулянку серцем Одеси – знаменитою пішохідною вулицею. Тут гуляли не поспішаючи, роздивляючись усе навкруги. Присідали на лавочку біля Утьосова, фотографувалися на пам'ять на легендарному дванадцятому стільчику. Не забули завітати в "Пасаж", де милувалися гарними скульптурами, чудовою ліпкою на стінах і скляним дахом. Не оминули увагою міський сад – своєрідний музей просто неба – де  роздивлялися витвори мистецтва одеських художників.  Далі вирушили до Оперного театру, що входить до рейтингу найкрасивіших у всій Європі. Насолодившись сповна неповторною архітектурою театру, попрямували до Потьомкінських сходів, які недарма називають сходами в небо. Біля цих сходів дітей зустрів відомий герцог де Рішельє, якого вважають засновником Одеси. Дівчата й хлопці фотографувалися біля пам'ятника, а ті, хто були вперше в Одесі, ще й загадували бажання. Після 192 потьомкінських сходинок спустилися до морпорту. Тут на набережній прогулялися, погодували чайок, насолодилися п’янким морським повітрям. Неабияк вразили дітей місцева славнозвісна кіностудія імені О. Довженка, музеї контрабанди й воскових фігур, а дегустація шоколаду й купівля одеських сувенірів зробили й без того вражаючий день незабутнім. 

      Утомлені екскурсією, але задоволені поверталися мандрівники до рідного міста. А враження, отримані в казковій Одесі, ще довго житимуть в пам’яті кожної дитини.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2020 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.