«Упровадження інклюзивної освіти через молодіжне лідерство» у Полтавській гімназії №13

1 листопада учні 9х-11х класів нашої гімназії приймали участь у проекті «Молодь проти насильства»  , який  реалізується волонтерами загону «Відкриті серця» Полтавського коледжу нафти і газу ПолНТУ та Полтавського національного технічного університету ім.  Ю.Кондратюка .

До цього проекту приєдналися викладачі та студенти колежду  Санта-Фе (Флорида, США) у межах грантової програми «Впровадження інклюзивної освіти через молодіжне лідерство» та  «Молодь проти насильства»

Делегати коледжу Санта-Фе:

Даг Джонс - віце-президент з економічного розвитку ;

Джен Гомард – директор програми з подвійного диплому у вищій школі

Наталія Пріор – українсько-американська студентка коледжу  Санта-Фе

Шантель Говер – президент команди з етики ; президент глобального суспільства

Сід Уотерс, Президент Студ. Сенату.

Амбасадор (посол) 2017-2018 «кращий Амбасадор» (квітень 2018)

Метт Чек, Амбасадор коледжу Санта-Фе 2018-2019

Нашими гостями були:

Віра Тернавська, фахівець з питань освіти відділу преси, освіти та культури,  посольство США в Україні.

Вілна Еліза Фуентес, асистент віце-президента з академічних питань Санта-Фе коледжу.

Дмитро Колпаченко – керівник волонтерського загону ПКНГ Полт НТУ «Відкриті серця»

Волонтери ПКНГ Полт НТУ та ПКНГ ПолтНТУ

Учні спочатку знайомилися з гостями нашої гімназії, які розказали про свою місію та інклюзивну освіту в світі, про булінг в навчальних закладах Америки.

Подивилися цікавий пізнавальний фільм про запобігання булінгу.

А потім почалися  тренінги, які проводили американські делегати.

-«Яка річ робить кожного з вас унікальним?» - спитала Шантель Говер у 11-ти класників . І кожен давав коротку характеристику своєї унікальної особистості.

Провели гру «Я ніколи не..»

• стрибав з парашутом
  • малював картинку
  • грав у бейсбол та інше

Було дуже цікаво і весело. А коли у дітей спитали: Чому ця зустріч проходить з вами?

• Бо ми майбутнє України! –відповів Єгор Зубрицький

Потім був вибір професій,   чи підходять вони для людей з обмеженими можливостями.

Діти зробили висновок, що люди з певними  вадами є повноцінними членами суспільства.

Треба завжди бути людиною з великої  літери!