Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

"Молодь проти насильства"

     Сьогодні учні Полтавської гімназії номер 13 вдруге приймали участь у тренінгу "Молодь проти насильства" , який проводився студентами та волонтерською групою у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.
     До цього заходу приєдналися діти з інших шкіл, а також викладачі та студенти колежду  Санта-Фе (Флорида, США) у межах грантової програми «Впровадження інклюзивної освіти через молодіжне лідерство» та  «Молодь проти насильства». 
Учні мали можливість пройти квест за допомогою мапи ПолтНТУ ( запрошені викладачі та студенти також активно приймали в цьому участь). На кожній зі станцій, виконуючи завдання, діти могли практикувати свою англійську, акторські здібності,знайти нових друзів, проявити лідерські якості та командний дух. 
Після квесту всі виконували різні цікаві вправи та флешмоби, націлені на взаємодію одне з одним. Потім учні мали чудову нагоду зробити загальні фото та розписатися різними кольорами на загальній дошці, додати щось доброзичливе від себе. Наприкінці заходу дітей чекав сюрприз - неймовірне воркаут-шоу від студентів ПолтНТУ. 
      Всі учасники отримали маленькі подарунки, чудовий настрій та багато корисної інформації. 

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.