Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

День відкритих дверей у Полтавській гімназії №13

     День відкритих дверей – свято радості, відкритості, щирості. День відкритих сердець, щирих посмішок та радості зустрічі.  День зустрічі з батьками, дідусями, бабусями і майбутніми першокласниками нашої чудової гімназії. Вона наповнена дитячим сміхом і друзями. Саме сьогодні у них була можливість переконатися у тому, що саме у нас створені всі необхідні умови для гармонійного розвитку, якісного навчання і виховання дітей.

     Адже учні нашої гімназії – діти щасливі, веселі, завзяті. Життя нашої гімназії – це щоденна радісна праця та творче спілкування! 

    Наші гості  змогли в цьому переконатися . Спочатку подивилися презентацію НУШ та чудовий концерт, на якому була представлена творча робота гуртків, клуба таеквон-до сонсуквон, спортивно-танцювального клуба «Естадес» та Atlas International language Hub. Потім батьків запросили на майстер-класи з образотворчого мистецтва, столярної та слюсарної справи, ужитково-декоративного мистецтва. Вони подивилися гарні виставки дитячих робіт, а також побували в класних кімнатах початкової школи та занурились в процес проведення уроків.

      Сьогодні ми допомогли майбутнім першокласникам заглянути в майбутнє, зробити крок назустріч мрії.

      Ми чекаємо на вас!

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.