ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ'ЯЗКУ

День працівників радіо, телебачення та зв'язку — професійне свято України. Відзначається щорічно 16 листопада.
За радянських часів професійне свято працівників телебачення та радіомовлення відзначалося 7 травня. Цю дату було встановлено 1945 року, під час святкування 50-річчя винайдення радіо Олександром Поповим.
     1994 року Укртелерадіокомпанія запропонувала керівництву держави встановити 16 листопада як професійне свято для теле-, радіопрацівників. Саме цього дня 1924 року в Харкові вийшла в ефір перша передача Українського радіо.
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв'язку України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників радіо, телебачення та зв'язку» від 11 листопада 1994 року № 667/94.
       Нині до журналістів та працівники сфери радіо долучилися телевізійники, представники інтернет-ЗМІ.
       Цей день відзначають і фахівці зв'язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і таких важливих на сьогодні мереж Інтернет-зв'язку.
      Учні 3-А класу також долучилися до святкування Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку. Діти із задоволенням поринули у світ цих професій та на декілька годин перевтілилися у справжніх журналістів і телеведучих, які беруть інтерв'ю, ведуть програми та вміють правильно донести будь-яку інформацію. Хлопчики та дівчатка зрозуміли, що люди, які працюють на радіо і телебаченні, повинні мати красиве, чітке, а головне грамотне мовлення, тому з раннього дитинства його треба розвивати на уроках рідної мови. Журналіст чи телеведучий має бути також досить ерудованим, тому треба багато читати, вміти знаходити цікаву та корисну інформацію. У цьому допомагають навики, які формуються на уроках читання. Такі люди щодня вирішують численні завдання, швидко думають та керуються логікою, яка з ранніх років розвивається на уроках математики. А куди ж телеведучому без гарної постави та  хорошої фізичної форми? Із самого дитинства про це піклуються учителі на уроках фізкультури. Ось так просто діти зрозуміли тісний зв'язок кожного шкільного предмету з такими цікавими професіями телеведучих, журналістів, працівників радіо та зв'язку. Протягом дня хлопчики та дівчатка переглядали відео та презентації  про ці надзвичайно цікаві і важливі напрямки діяльності людини, тренували своє мовлення, виконуючи різні вправи і завдання, грали в дикторів та телеведучих, брали інтерв'ю та оголошували перерви і уроки. День видався цікавим та пізнавальним для учнів 3-А класу, які всіх також вітають зі святом працівників радіо, телебачення та зв'язку!

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.