ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ «Юний ерудит»!

Одним із важливих аспектів реалізації методики пошуку, відбору та стимулювання росту обдарованості учнів є проведення різних інтелектуальних змагань. Таким  є щорічний міський  конкурс знавців математики  «Юний ерудит»,  який  відбувся 16 листопада у стінах Полтавської гімназії №13. Талановитих дітей зустрічали  цікаві герої, створена  фотозона,  де учні  разом з батьками, вчителями  могли зробити фото на згадку.

Всі учасники, незалежно від результату, отримали подяку за участь та  залишились задоволені! Павленко Богдан,  учень 4 - Б класу (вчитель Зуб Юлія Сергіївна), здобув  почесне II місце! Вітаємо  з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!