ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ «Юний ерудит»!

Одним із важливих аспектів реалізації методики пошуку, відбору та стимулювання росту обдарованості учнів є проведення різних інтелектуальних змагань. Таким  є щорічний міський  конкурс знавців математики  «Юний ерудит»,  який  відбувся 16 листопада у стінах Полтавської гімназії №13. Талановитих дітей зустрічали  цікаві герої, створена  фотозона,  де учні  разом з батьками, вчителями  могли зробити фото на згадку.

Всі учасники, незалежно від результату, отримали подяку за участь та  залишились задоволені! Павленко Богдан,  учень 4 - Б класу (вчитель Зуб Юлія Сергіївна), здобув  почесне II місце! Вітаємо  з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.