ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" у 3-А класі

"Що? Де? Коли?" — інтелектуальна гра, популярна на теренах колишнього СРСР, та у країнах зі значними російськомовними спільнотами (Ізраїль, Німеччина, США).
Її придумав у 1975 р. телеведучий Володимир Ворошилов. Гра швидко стала популярною і невдовзі (на відміну від первинної телегри) з'явилася доступна всім охочим спортивна версія гри. Ігрова команда із шести (у спортивному різновиді — інколи до восьми) осіб повинна відповісти на питання, на обдумування та обговорення якого дають одну хвилину. Питання намагаються скласти такими, щоб дати відповідь на них можна було використавши звичайні, загальні знання та застосувавши логіку. За кожну правильну відповідь команда отримує одне очко.
         Гравці у «Що? Де? Коли?» повинні мати широкий світогляд і цікавитися досягненнями сучасного суспільства. Для них важливо вміти швидко, оригінально думати. Саме з метою показати свої знання, здатність логічно мислити та вміти обґрунтувати свою думку, учні 3-А класу взяли участь у спортивній версії інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?". Усі діти розділилися на 4 команди, кожна з яких мала свою назву та відповідну емблему. Хлопчики та дівчатка по черзі відповідали на запитання з різних тем, де за кожне правильне твердження отримували бали, які наприкінці гри і показали найбільш ерудовану команду. Але варто сказати, що всі діти проявили себе творчо, неординарно і згуртовано.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.