Креативний «7-Б»

Шкільні роки… Веселі, яскраві, незабутні… Кожен, хто промовить ці два слова, згадає про своє безтурботне дитинство, зірвані уроки, походи з друзями та ще багато іншого, від чого на серці стає тепліше.

Школа завжди була, є, і, мабуть, буде другою домівкою для більшості дітей. Адже саме тут на тебе чекають найкращі вчителі, вірні друзі, море позитивних вражень та емоцій. Хочеться, щоб тут зустрічали тебе не тільки затишні класи, а й світлі просторі коридори, де б можна було на перерві відволіктися від занять, а то й просто потеревенити з однокласниками.

Тому, коли на початку навчального року директор нашої гімназії Орловська Наталія Володимирівна запропонувала усім класам якось оздобити рекреації кожного поверху, учні 7-Б класу одразу ж вирішили втілити цю ідею в життя. Діти довго міркували, щоб такого зробити, щоб було і зручно, й цікаво, й оригінально. Серед безлічі варіантів обрали той, що сподобався усім. Вирішено було створити фотозону, де б усі могли зробити яскраві світлини. Але на цьому юні гімназисти не зупинилися. Дівчата й хлопці домовилися, що фотозона буде змінюватися відповідно до пір року.

На допомогу семикласники покликали своїх наставників – класного керівника Манюненко В.П. та вчителя музики й образотворчого мистецтва  Нестренко А.С. Також до цієї справи  долучилися й батьки школярів. І ось готова фігурна арка, біля неї – лавочка. Восени радували око яскраві квіти, а нині – ошатна ялинка, під якою власноруч виготовлені подарунки, та об’ємні зірки.

Усім подобається оригінальна фотозона, що розташована на 3 поверсі нашої гімназії. Тут часто можна побачити гімназистів, котрі роблять цікаві селфі або ж просто спілкуються зі своїми однолітками. А організатори задоволені, що їхня ідея дарує радість іншим, і вже готують весняні декорації. Тож дочекаймося й побачимо, що ще вигадав цей креативний «7-Б».