Різдвяна феєрія від 7-Б

Свято Різдва чекають з нетерпінням і дорослі, і малі. Воно приносить чимало радощів, веселощів та солодощів. Свято тішить своїм затишком, спокоєм та надіями на краще майбутнє.

Розпочинається Різдво 6 січня – Святий Вечір. У цей день прийнято ввечері ходити з Віфлеємською  зіркою та співати різдвяні пісні. Це називається колядуванням.

Не забули про цю традицію й учні 7-Б класу нашої гімназії. Разом зі своїм класним керівником Манюненко В.П. діти відвідали родини своїх однокласників та привітали їх із Різдвом Христовим. У виконанні юних полтавців лунали теплі слова, трепетна колядка, щирі побажання всіляких гараздів господарям та членам їхніх сімей. Згадали у цей вечір семикласники й своїх учителів, яким теж подарували найкращі віншування.

Тож нехай в замерзлу шибку стукає колядка,

І будуть на столі і свічка, і кутя.

Нехай же зірка сповіща на небі,

Що в яслах народилося Дитя.

А очі нехай повняться любов’ю

І буде усмішка солодка і легка.

В Різдвяну ніч хай всіх благословляє

Ісусика малесенька рука!