Паперові химери

Білі  замети, кучугури сріблястого снігу,  дерева у мерехтливому серпанку… Перед очима мимоволі зринають дивовижні силуети, створені чи то людською уявою, чи то майстерністю зими-чарівниці, яка  цього року щедра на витівки. Іноді втрачається межа між реальним і казковим, дивовижним, химерним.

Тому й учні 1-А та 2-А класів (Мошак І.Л., Скорик Т.О.) завітали в ці морозні дні до гімназії на заняття  «Паперові химери». Як вправно дітлахи перетворюють аркуш паперу на багатоповерховий будинок, велетенського сніговита, чарівну ялинку. Папір, ножиці, майстровиті пальчики, краплинка фантазії - і вийшла химерна зимова композиція!