ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Новорічні прикраси

З давніх-давен українці в період новорічних свят прикрашають ялинку і свої оселі. Особливо це до вподоби малечі, яка полюбляє все яскраве, різнобарвне та кольорове. Знайти чим прикрасити ялинку чи будинок зараз не є проблемою, адже в будь-якому супермаркеті на полицях ми можемо побачити сотні пропозицій новорічних іграшок чи прикрас. Але ж хіба зрівняються вони з тими, які виготовлені власними руками та з любов'ю  чи, як  кажуть, "з душею"? Тож, сьогодні учні 1-В класу разом зі своїм учителем, Тетяною Олексіївною, взялися виготовити саме ті прикраси, які передають більше тепла, ніж фабричні пластикові. Діти із задоволенням поринули у світ створення новорічної іграшки власними руками, кожен учень зміг проявити свою творчість та креативність, а головне - вкласти у виріб частинку своєї душі, позитивний новорічний настрій, який ще не закінчився, як і канікули.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.