ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

6-В та «Снігова Королева»

Полтавський  академічний  обласний  український  музично-драматичний театр ім. М. В. Гоголя  гостинно зустрів «6-В». Улюблений театр,  якому вже багато років  порадував новорічним вбранням,  доброзичливістю  персоналу. На другому поверсі чекали  Дід Мороз  зі Снігуронькою, веселі розваги  та конкурси біля святкової ялинки.
       На учнів чекала прем’єра   « Снігова Королева».   Своє  бачення твору Андерсона представив  режисер- постановник  вистави ,  заслужений діяч мистецтв Владислав Шевченко. Яскраві декорації, цікаві діалоги та додаткові, кумедні персонажи сподобались дітям.  6-В занурився у казкове дійство.
        Щирою подякою акторам були гучні оплиски та посмішки дітей.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.