Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

1-В у Краєзнавчому музеї

        Сонячного та морозного дня учні 1-В класу разом з учителем, Тетяною Олексіївною, побували у Полтавському краєзнавчому музеї, який є справжньою гордістю для кожного жителя нашого міста, бо  має близько 300 тисяч експонатів і володіє найбільшим зібранням пам'яток і предметів історії, археології, природознавства, етнографії і культури в місті й області. 
         Діти із задоволенням відвідали природничий відділ музею, де екскурсовод показала різні види пташок, польових тварин, жителів лісу Полтавщини, познайомила з тваринами, котрих занесено до Червоної книги України та з тими, яких уже не існує. Також діти побачили річкове дно та види риби, які там мешкають. Учні побачили і скелет мамонта, біля якого зробили селфі, взявши участь у Міжнародній акції до дня музейного селфі. Так як на екскурсії були присутні лише представники чоловічої половини 1-В класу, то не можна було не зайти і у відділ старовинної техніки, зброї та обладунків, де хлопчикам надзвичайно сподобалося. Хоча і відділ килимарства та гончарства не лишив нікого байдужим. 
      Екскурсія закінчилася, а позитивні враження від нових знань, відкриттів і фактів, назавжди залишаться у пам'яті 1-В класу, які продовжують розвиватися, навчатися навіть під час канікул. 

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2020 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.