Вітаємо з почесним 4 місцем у міських змаганнях з інтелектуальної гри «Дебати» команду Полтавської гімназії № 13

28.01.2019 року, відбулася перша відбіркова інтелектуальна гра ДЕБАТИ. Свій інтелект показали 22 команди навчальних закладів міста. Тема гри «Булінг, як поширине явище в школах України» є актуальною на сьогоднішній день. Учасники команди детально вивчали ситуацію серед учнів України та порівнювали із ситуацією європейських країн з цього питання.. Беспалий Євгеній, Лавська Катерина та Лукашенко Єлізавета мали гідних суперників з 31 та 38 шкіл.  В палких дебатах наші учні показали свої знання, вміння відстоювати свою думку та досить високий рівень підготовки. Діти задоволенні грою та мають плани на втілення цієї інтелектуальної гри в своїй гімназії серед учнів старших класів. Дякуємо Ж. М. Панкєєвій за підготовку гарної команди! Учасникам «Дебатів» нових досягнень та першості у змаганнях!                   Вітаємо!