Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

«Цілі Сталого Розвитку: Полтавський вимір»

    У рамках проведення обласного форуму «Цілі Сталого Розвитку: Полтавський вимір» 21 березня 2019 року в «Зеленій залі» будинку Полтавської обласної державної адміністрації відбулася міні-виставка робіт вихованців Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

     До участі в заході були запрошені вихованці Полтавського територіального відділення Малої академії наук України та їх наукові керівники.

    Учень 10-А класу Полтавської гімназії №13 Левченко Дмитро та його науковий керівник Денисюк Дмитро Валерійович, завідувач організаційно-масовим відділом Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, також стали учасниками форуму. Дмитро представив на розгляд аудиторії розроблений прилад, призначення якого ­­- перетворення енергії дощу в електричну за допомогою  п’єзоефекту. Прилад одразу викликав зацікавленість серед гостей форуму. Фермер із хутора Василяки Семенівського району Полтавської області Ярошенко Володимир Михайлович зробив перший спонсорський внесок у розмірі 200 грн задля розвитку і розширення можливостей даного приладу, зокрема Володимир Михайлович замовив молодому винахідникові розробку килимка, який під час деформації також міг би акумулювати енергію.

     Ми пишаємося молодим дослідником та бажаємо подальших успіхів і нових звершень у науково-технічній творчості, і вдячні Ярошенку Володимиру Михайловичу за підтримку талановитої молоді Полтавщини!

 

 

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.