Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Педагогічна рада «Форум педагогічних ідей»

        25 березня 2019 року в Полтавській гімназії №13 відбулася педагогічна рада «Форум педагогічних ідей».

       Метою засідання було: визначити проблеми, що виникають в процесі навчання учнів; вдосконалити професійну компетентність педагогічних працівників; сприяти творчому зростанню та розвитку педагогів; розробити рекомендації щодо  висвітлених тем.

       Адміністрація запропонувала нестандартну форму проведення педагогічної ради, яка сприяла залученню всіх вчителів   до активної роботи.

    Педагогічна рада складалася з трьох частин. Розпочалося засідання з короткої доповіді директора гімназії Орловської Н.В., яка ознайомила з нагальними проблемами роботи в закладі. Заступники директора з НВР Коваль Н.А. та Крайнєва Т.В., голова ПК Пасішний СО. та соціальний педагог Коваль Т.В. надали інформаційні довідки щодо питань, які будуть розглядатися.   Друга частина педради проходила у форматі форуму. У процесі роботи за даною  технологією було    опрацьовано сім питань та розроблено дієві форми роботи. На третьому етапі  кожна група презентувала    форми роботи з даної теми.

      Така форма роботи довела свою ефективність, адже кожен учасник педагогічної ради зміг поділитися своїм досвідом, знайшов для себе цікаві методи та прийоми організації освітньої діяльності.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.