Весна ніколи не приходить сама!

Як відомо, весна ніколи не приходить сама. Вона несе ковток свіжого повітря, промінчики теплого сонечка, ніжність першоцвітів та світлу блакить неба. Ось і учні 1-В класу вирішили додати весняних барв, відвідавши майстер-клас по виготовленню з гофрованого паперу чудової квітки Гіацинт.
Діти дізнались, що Гіацинти стали популярними у нас квітами не так давно. Вони розпускаються ранньою весною, ще раніше, ніж більшість тюльпанів. Гарно виглядають як поодинці, так і в групових посадках. А догляд за цими квітами досить простий, і саме це зробило Гіацинти популярними і широко поширеними садовими рослинами. Гіацинт відноситься до квітів родини Гіацинтові, хоча його довгий час відносили до лілійних. У природі Гіацинти ростуть на території південно-східної Азії і Середземномор'я. Але окультурені, звичні для нас сорти цієї рослини походять від Гіацинта східного (Hyacinthus orientalis), який вивели в Голландії.
      Так, дізнавшись багато нового про цю чудові квітку, діти власноруч зробили паперову красу.