ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Канікули для учнів – це відпочинок!

Канікули для учнів – це відпочинок, час, коли вони можуть присвятити себе власним уподобанням, захопленням, друзям… Під час канікул проходять майстер-класи до яких долучаються учні. Каленіченко Оля учениця 2-Г класу з вчителем Тоцькою І.О робила цікаві поробки. Два дні були насиченими, працювали над виготовленням вази з квітами, закладок у вигляді сердечок та незвичайної рибки. Час пролітав швидко і не помітно. Учениця  з повною цікавістю все виконувала та була задоволена своєю роботою.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.