Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Екскурсія на Полтавський автоагрегатний завод

      27 березня 2019 року учні 9-А та 9-Г класів Полтавської гімназії № 13 побували на Полтавському автоагрегатному заводі (ТОВ ПД «ПААЗ») з метою популяризації робітничих професій, ознайомлення з особливостями роботи на великих виробництвах та для забезпечення профорієнтаційної роботи серед учнів 9-11(12) класів (на виконання доручення секретаря міської ради, наданого на апаратній нараді 18.03.2019 року).

   На даному великому підприємстві учні змогли побувати у ливарному, інструментальному та інших цехах. В них виготовляють різні апарати  для автомобілів (регулятори тиску, апарати управління гальмами причіпа, гальмівні приводи і т.д.), товари народного вжитку (а саме: м’ясорубки, соковижималки, пельменниці та запчастини до    різних господарчих механізмів).

   Також учням була проведена екскурсія до музею заводу, де вони змогли побачити багато цікавої інформації про історію створення підприємства, світлини талановитих та відданих своїй професії працівників даного заводу.

     Учнів 9-х класів та адміністрація Полтавської гімназії № 13 висловлюють щиру подяку працівникам Полтавського автоагрегатного заводу за цікаву та пізнавальну екскурсію та бажають процвітання та розвитку виробництва та потужностей заводу.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.