ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Екскурсія для учнів 9-В та 10-Б класу на Полтавський турбомеханічний завод

28 березня 2019 року учні Полтавської гімназії № 13 побували на Полтавському турбомеханічному заводі (ПТМЗ) з метою ознайомлення з особливостями роботи даного виробництва та популяризації робітничих професій серед учнів. Адже, дослідження фахівців вказують на те, що ринок праці вже кілька років як перенасичений юристами, економістами, менеджерами і т.д. Натомість популярності набувають робітничі професії - такі як: слюсарі, токарі, теслярі, зварювальники, муляри, кранівники, кухарі, водії тощо.

Працівники заводу розповіли учням, що публічне акціонерне товариство «Полтавський турбомеханічний завод» (ПТМЗ) — завод концерну «Укрросметал» у місті Полтаві. Одне з найстаріших підприємств міста, засноване у 1899 році.

Основними видами діяльності товариства є виробництво продукції технічного призначення: повітряні компресори та компресорні станції та запасні частини до енергоустаткування. Підприємство є одним з основних виробників запасних частин до парових турбін.

Впродовж багатьох років на ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» успішно розвивається така галузь виробництва, як компресоробудування.

Учні Полтавської гімназії №13 висловлюють подяку керівництву заводу за надану можливість ознайомитися детально з діяльністю і технологічними процесами одного із підприємств України з виробництва компресорів, а працівникам заводу за гостинний прийом.

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.