Екскурсія для учнів 9-В та 10-Б класу на Полтавський турбомеханічний завод

28 березня 2019 року учні Полтавської гімназії № 13 побували на Полтавському турбомеханічному заводі (ПТМЗ) з метою ознайомлення з особливостями роботи даного виробництва та популяризації робітничих професій серед учнів. Адже, дослідження фахівців вказують на те, що ринок праці вже кілька років як перенасичений юристами, економістами, менеджерами і т.д. Натомість популярності набувають робітничі професії - такі як: слюсарі, токарі, теслярі, зварювальники, муляри, кранівники, кухарі, водії тощо.

Працівники заводу розповіли учням, що публічне акціонерне товариство «Полтавський турбомеханічний завод» (ПТМЗ) — завод концерну «Укрросметал» у місті Полтаві. Одне з найстаріших підприємств міста, засноване у 1899 році.

Основними видами діяльності товариства є виробництво продукції технічного призначення: повітряні компресори та компресорні станції та запасні частини до енергоустаткування. Підприємство є одним з основних виробників запасних частин до парових турбін.

Впродовж багатьох років на ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» успішно розвивається така галузь виробництва, як компресоробудування.

Учні Полтавської гімназії №13 висловлюють подяку керівництву заводу за надану можливість ознайомитися детально з діяльністю і технологічними процесами одного із підприємств України з виробництва компресорів, а працівникам заводу за гостинний прийом.