ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

Батьки і діти: разом до мети!

Набирає обертів проект «Батьківський сторітеллінг», започаткований класним керівником 7-Б класу Манюненко В.П. для своїх вихованців. 10 квітня поточного року відбулася друга зустріч дітей із представниками батьківського колективу. Цього разу до семикласників завітала на розмову мама Андрія Луценка Оксана. Жінка є медиком за освітою, тому присвятила свою розповідь здоровому способові життя.

Дівчата й хлопці спочатку соромилися питати про те, що їх цікавить, але гостя змогла налаштувати підлітків на розмову. Питали діти про вплив алкогольних напоїв та наркотичних речовин на здоров’я неповнолітніх. Дівчата цікавилися, як правильно доглядати за шкірою обличчя, скільки води треба пити протягом дня, як  харчуватися, щоб не набирати зайвої ваги й почувати себе добре. Також запитували про доречність ранніх статевих стосунків, про наслідки, які можуть бути та ще багато іншого.

Зустріч видалася дуже корисною, адже семикласники почули те, що соромилися запитати у близьких, багато над чим замислились. Дітям сподобалась розмова і вони вже чекають на нову зустріч. А вона відбудеться уже зовсім скоро. Тож далі буде…

View this photo set on Flickr

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.