Нашому роду нама переводу!

5 квітня в Полтавському ОЦЕВУМі відбулося засідання журі II обласного конкурсу на краще родинне дерево «Нашому роду нема переводу» серед дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Діти разом із батьками та педагогами проводили дослідження історії свого роду, свого коріння, з якого виростали різні покоління родини, вчилися шанобливому відношенню не тільки до найближчих родичів, а й повазі до свого роду, до Батьківщини. У конкурсі взяли участь 278 робіт. Багатьма родинами було проведено глибоке дослідження свого генеалогічного дерева. Діти дізнавались, ким були їх родичі, де працювали, який життєвий шлях було пройдено їх родиною.

Учні Полтавської гімназії №13 також долучилися до участі в конкурсі. Ландар Богдана, учениця 2-А класу, виборола 3-тє місце.